Football Pools Fixtures



*Predict Home Win, Away Win or Draw for 7 (Premiership and other) football matches and win up to £825.00 per week for your £1.00 weekly stake.


BV JACKPOT SYSTEM is changing my financial state. I registered two weeks ago with just N15,000 and today I have seen that football pools business is the best business to invest in. 
I won with BV JACKPOT SYSTEM in Week 31 and now in Week 33, BV JACKPOT SYSTEM hit; NAP: 11xx-47xx-48xx (3/3), BANKER: 48xx (1/1), PAIR: 11xx-47xx (2/2) and PERMUTATION: 5xx-11xx-22-34xx-47xx-48xx (5/6). I must confess that this is the highest draws (5/6) I have ever had since I joined the Football Pools business in 1993! 
I was looking for overseas compilers that can turn our misery into fortune. What is N10,000 compared to all that I was losing before I joined BV JACKPOT? CONGRATULATIONS BV JACKPOT FOR ADDING CONSTANT SMILES TO MY FACE AGAIN. KEEP THE GOOD WORKS... From: AZUBIKE xxx, Port Harcourt, Rivers State, Nigeria


---------------------------------------------

To join the winning train... before it is too late... Click HERE...

---------------------------------------------


WEEK NO. 04 - JULY 31, 2021


1 Rangers Livingston EKO
2 Aberdeen Dundee Utd. Sunday
3 Dundee St Mirren
4 Hearts Celtic LKO
5 Motherwell Hibernian Sunday
6 Ross County St Johnstone
7 Arbroath Inverness
8 Morton Dunfermline
9 Partick Queen O'Sth
10 Raith Hamilton
11 Airdrie Montrose
12 Clyde Dumbarton
13 C. Rangers Falkirk
14 East Fife Queens Pk
15 Peterhead Alloa
16 Albion R. Edinburgh
17 Annan Forfar
18 Elgin Stranraer
19 Kelty Heart Cowdenbeath
20 Stenhsemuir Stirling A.
21 Bournemouth Milton K.D.
22 Sheff Wed. Huddersfield Sunday
23 Antwerp Kortrijk Sunday
24 Cercle B. OH Leuven LKO
25 Charleroi St.Truiden LKO
26 Eupen Anderlecht LKO
27 Gent Beerschot Sunday
28 RFC Seraing KV Mechelen LKO
29 Union St.Gilloise Club Brugge Sunday
30 Waregem St'd Liege Sunday
31 Basel Sion Sunday
32 FC Zuerich Lausanne LKO
33 Servette Lugano Sunday
34 St Gallen Luzern Sunday
35 Young boys Grasshoppers LKO
36 CSKA Moscow Lokomotiv M LKO
37 FC Krasnodar Khimki Sunday
38 FC Ufa Dinamo M. LKO
39 FK Rostov Zenit Sunday
40 Ural S.R Nizhny N. Sunday
41 Admira W. SK Austria K. LKO
42 Austria V. Wattens Sunday
43 Hartberg Altach LKO
44 Lask Linz Rapid Vienna LKO
45 Wolfsberger Sturm Graz Sunday
46 Salzburg Ried Sunday
47 Aarhus Randers Sunday
48 Silkeborg Aalborg Sunday
49 Vejle B. Brondby Sunday